Pokud člověk chce koupit vlastní dům, pozemek nebo byt, automaticky kráčí do banky, kde zažádá o hypotéku. Tak je to zcela v pořádku, to nikomu nikdo nevytýká. Je však nutné dodat, že v ostatních případech se do banky nekráčí, ale žádá se spíše o nebankovní úvěry, které ještě donedávna působily nejvíce nedůvěryhodně. V nedávné době však Česká národní banka provedla jakousi čistku – strouhla seznam poskytovatelů nebankovních půjček o ty, kteří působili nedůvěryhodně nebo kteří byli neféroví vůči svým klientům. Najednou jsou tedy mezi poskytovateli nebankovních půjček jen féroví jedinci, kteří chtějí klientům pomoct. A tak se o nebankovní půjčky žádá dnes a denně.

Nemůžeme se však fenoménu zvaném nebankovní půjčky divit. Důvodem jejich popularity je hlavně fakt, že si pro ně často nemusíme chodit až na pobočku, jednoduše je zřídíme z pohodlí domova. Tak to alespoň platí u rychlých půjček online, které si zřídíme během několika málo minut. To, že jste museli na půjčky čekat v dlouhých frontách na pobočkách, jež neměly konce, to už dávno neplatí, to už je dávno minulosti, na kterou je třeba zapomenout. Dnes je půjčky možné sjednat rychle a bez zbytečného ztrácení času.

Zažádejte si také o rychlou půjčku online

Rychlé půjčky jsou online jsou nejoblíbenější nebankovní půjčky na finančním trhu. Jak jsme zmínili, nabízí možnost zřídit si půjčku online přes internet pomocí několika málo kliknutí. Není třeba nikam volat ani nikam chodit. Kromě toho jsou rychle schválené, jak už ostatně název vypovídá, a peníze jsou taky rychle připsány na bankovní konto, které jste uvedli v žádosti.

Náš tip

Abyste se však nemuseli brouzdat seznamem poskytovatelů půjček, který je stále poměrně dlouhý, doporučujeme to zkusit s půjčkou Rerum, která je navíc bez doložení příjmů a bez registru.