Byznys a ekonomická prosperita by měly jít ruku v ruce s každým podnikatelským záměrem. Zkušení manažeři dobře vědí, že aby na trhu uspěli, musí nabízet nejen dobrý produkt, ale mít k němu i originální know how. To obnáší výkonný marketing a individuální prezentaci, neboli PR.

Jak v tržním prostředí obstát a nezapadnout mezi konkurenci, pomůže objasnit systém konferencí a školení, které jsou pro obchodníky a produktové manažery průběžně pořádány. Zázemí lze nalézt v hotelu Belvedere, který se na pořádání konference v Praze specializuje. Dveře si zde podávají nejvýznamnější světové holdingy, stejně jako individuální „no name“ klienti, kteří se chtějí zdokonalit takzvaně na vlastní triko.

Dokonalé zázemí

Hotel Belvedere v Praze disponuje třemi konferenčními prostory, které umístí na jednom místě až 400 osob, ale dokáží poskytnout i příjemné komorní prostředí. Největší společenský sál je vhodný pro pořádání školení, seminářů, workshopů a konferencí, ale také pro pořádání plesů, narozeninových oslav a jiných společenských akcí. Club Memphis představuje mezistupeň, který pojme až 100 osob a salonek Letná je představuje intimní zónu pro jednání v nejmenším počtu. Zdejší kapacita je 20 osob.

Catering na míru

Veškeré prostory jsou vybaveny nejmodernější technikou, A/C, vysokorychlostním WI-FI, LED osvětlením s možností výběru barevných schémat a ozvučením. Samozřejmostí je zajištění dataprojektoru s plátnem, flipchartu, ozvučení s mikrofonem nebo tlumočnické kabiny.

Aby účastníci netrpěli hladem, lze z místní kuchyně objednat cateringové služby, jako jsou coffee breaky, obědy a večeře formou servírovaného menu, rauty a také občerstvení formou finger foodu.

Hotel je umístěn nedaleko centra hlavního města a nabízí tak dokonalé logistické napojení na všechny pražské strategické body. Další výhodou při on-line bookingu je lahev vody na pokoji, lístek na veřejnou dopravu, brzký check-in, 10% sleva do hotelové restaurace Belcredi Bistro a Wi-Fi zdarma. Ubytování v exekutivním patře s sebou nese i odpolední občerstvení grátis.